POPADSPEPATT

15 διάσημες του Χόλιγουντ που δεν θα τις αναγνωρίζατε στον δρόμο χωρίς μακιγιάζ

Έχουμε συνηθίσει να βλέπουμε τις διάσημες γυναίκες του Χόλιγουντ να φαίνονται πάντα απαστράπτουσες: έχουν το τέλειο μακιγιάζ που αναδεικνύει τα χαρακτηριστικά τους και φοράνε εντυπωσιακά και πανάκριβα φορέματα. Ωστόσο, στην καθημερινή τους ζωή είναι τελείως διαφορετικές.

Δείτε παρακάτω 15 διάσημες γυναίκες που αποδεικνύουν, ότι η αληθινή ομορφιά είναι η φυσική ομορφιά.

Ντρου Μπάριμορ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Drew Barrymore (@drewbarrymore) στις Αύγ 4, 2017, 6:12πμ PDT

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Drew Barrymore (@drewbarrymore) στις Ιούλ 31, 2017, 9:49πμ PDT


Κέιτι Χολμς

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Katie Holmes (@katieholmes212) στις Ιούν 15, 2017, 5:22μμ PDT

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Katie Holmes (@katieholmes212) στις Οκτ 9, 2016, 2:34μμ PDT

Γκουίνεθ Πάλτροου


© eastnews

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) στις Σεπ 27, 2016, 5:49μμ PDT

Λίντσεϊ Λόχαν


© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Lindsay Lohan (@lindsaylohan) στις Ιούλ 20, 2017, 4:28πμ PDT


Λέιντι Γκάγκα

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη xoxo, Gaga (@ladygaga) στις Φεβ 28, 2016, 7:19μμ PST

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη xoxo, Gaga (@ladygaga) στις Μάι 5, 2017, 5:59πμ PDT

Εμίλια Κλαρκ


© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από @emilia_clarke στις Ιούν 21, 2017, 1:31πμ PDT


Γκαλ Γκαντότ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gal Gadot (@gal_gadot) στις Δεκ 19, 2016, 8:08πμ PST

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Gal Gadot (@gal_gadot) στις Ιούν 17, 2017, 10:08πμ PDT

Κίσα


© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Kesha (@iiswhoiis) στις Ιούλ 24, 2017, 12:00μμ PDT

Κάρα Ντελεβίν


© eastnews

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Cara Delevingne (@caradelevingne) στις Ιαν 7, 2016, 10:20πμ PST

Τζένιφερ Άνιστον


© eastnews

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη C H R I S M C M I L L A N (@mrchrismcmillan) στις Αύγ 3, 2013, 6:07πμ PDT

Αντέλ


© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Adele (@adele) στις Μάρ 10, 2017, 12:19πμ PST

Σάλμα Χάγιεκ


© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Salma Hayek Pinault (@salmahayek) στις Ιούλ 9, 2017, 9:14πμ PDT

Σοφία Τέρνερ


© depositphotos

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Sophie Turner (@sophiet) στις Απρ 7, 2017, 6:12πμ PDT


Ούμα Θέρμαν

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Uma Thurman (@ithurman) στις Μάι 7, 2017, 7:14πμ PDT

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Uma Thurman (@ithurman) στις Μάι 25, 2015, 1:25μμ PDT

Ολίβια Γουάιλντ

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Oli Wilde (@oliwilde) στις Ιαν 25, 2016, 2:14μμ PST

Η δημοσίευση κοινοποιήθηκε από το χρήστη Oli Wilde (@oliwilde) στις Νοέ 1, 2015, 8:10πμ PST

Δημοφιλέστερες Ειδήσεις